Debiut Roku: Centrum Rozrywki LASER FACTORY

  • 27.02.2020, 05:01
  • wd
Debiut Roku: Centrum Rozrywki LASER FACTORY
Centrum Rozrywki LASER FACTORY to jedyne takie miejsce w Zamościu. Zostało otwarte w 2019 roku przy ul. Kilińskiego 66. Niedawno przybyło tam wiele nowych atrakcji.

– Byliśmy kiedyś z dziećmi na wycieczce na Słowacji. Szukaliśmy pomysłu na spędzenie wolnego czasu i tak trafiliśmy na laserowy paintball. Spodobało nam się, pomyśleliśmy, że u nas czegoś takiego brakuje – tłumaczą właściciele Paulina Panek i Łukasz Moskal.

Pomysł sprawdził się w 100 procentach. Miejsce odwiedzają rodzice z dziećmi, dorośli, dzieci i młodzież. Niedawno obiekt przeszedł ogromną przemianę. Zmieniono wejście – teraz z drugiej strony budynku między firmą METBUD a Hurtownią Mario. Na powierzchni 1000 mkw. znajdują się atrakcje, jakich w okolicy próżno szukać. Najpopularniejszą rozrywką jest Laser Tag, czyli paintball laserowy, pełna emocji gra w specjalnie zaprojektowanym labiryncie i niesamowitej scenerii. Gra jest bezpieczna i bezbolesna, dla każdego w wieku od 7 lat. To dopiero początek atrakcji w Laser Factory. Kolejne to: salon VR, czyli wirtualnej rzeczywistości, strzelnica laserowa, Lasert Maze, czyli pokój laserowy z grami, bawialnia dla maluszków ze zjeżdżalnią, tunelami i zabawkami, strefa gier (bilard, cymbergaj, dart, flippery) oraz sala V.I.P. na imprezy okolicznościowe, wieczory kawalerskie, panieńskie, imprezy firmowe, integracyjne i trzy salki urodzinowe dla młodszych wielbicieli tego miejsca.

Centrum Rozrywki Laser Factory zostało zaprojektowane tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i spędzić dobrze wolny czas. Właściciel znany jest z zamiłowania także do mniej ekstremalnych wrażeń, takich, gdzie ważne jest mocne stąpanie po murawie... Dlatego w Laser Factory nie zapomniano o miejscu, w którym spotykać się mogą fani piłki nożnej i razem oglądać mecze. Co warto wspomnieć, firma regularnie wspiera zamojskich sportowców – jest jednym ze sponsorów drużyny Hetman Zamość, Padwa Zamość i AMSPN Hetman Zamość.

Za szeroką ofertę skierowaną do różnych grup wiekowych i unikatowość na tutejszym rynku Centrum Rozrywki Laser Factory już jest cenione. Czy firmie uda się zdobyć też naszą nagrodę w plebiscycie Perły Biznesu w kategorii Debiut Roku? Przekonamy się wkrótce.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe