Zamość: To był moment. Potrącenie pieszej i stłuczka trzech aut na al. Jana Pawła II

  • 26.02.2020, 11:59
  • ak
Zamość: To był moment. Potrącenie pieszej i stłuczka trzech aut na al. Jana Pawła II Fot. KMP Zamość
Feralnie rozpoczął się w Zamościu wtorek (25 lutego). Po serii stłuczek do szpitala trafiły dwie osoby. Zniszczone zostały trzy auta.

Było tuż przed godz. 6 rano, gdy dyżurny zamojskiej policji otrzymał zgłoszenie o trzech zdarzeniach drogowych, do których doszło niemal w tym samym czasie na alei Jana Pawła II w okolicach skrzyżowania z ul. Kresową.

Najpierw kierujący srebrnym audi 42-latek potrącił przechodzącą po przejściu dla pieszych 55-letnią mieszkankę Zamościa. Mężczyzna wysiadł z samochodu, by udzielić kobiecie pomocy i wówczas w jego auto uderzyło audi kierowane przez 51-latka. Nie minęło wiele czasu, a w ten drugi samochód wjechało BMW, którym kierował 23-latek.

– Wszyscy kierujący, którzy uczestniczyli w zdarzeniach poruszali się w tym samym kierunku: od ul. Lwowskiej w stronę ul. Legionów. Jechali wewnętrznym pasem ruchu, a do zderzenia pojazdów doszło w miejscu, gdzie droga ma trzy pasy ruchu. Prawdopodobnie poszkodowana przechodziła przez przejście dla pieszych w czasie, gdy zainstalowana tam sygnalizacja świetlna nadawała żółty sygnał pulsacyjny – opowiada Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Do szpitala trafiła 55-letnia kobieta i 51-latek z audi, mieszkaniec Zamościa. Mężczyzna nie został tam długo. Po badaniach mógł wrócić do domu. Obrażenia pieszej były poważniejsze.

Wszyscy uczestnicy kraksy byli trzeźwi. Policjanci ukarali mandatami 51-letni kierowcę audi oraz 23-latek z gm. Krynice, który jechał BMW.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Luk
Luk 29.02.2020, 12:24
Typowy Zamość, potem przyjeżdżają na zakupy do Lublina i robią to samo
BMW nieHejter
BMW nieHejter 27.02.2020, 13:43
Może by tak pisać AUDI z dużej litery a bmw z małej? Lub ewentualnie traktować wszystkich równo, jeśli takie podejście nie będzie zbytnią awangardą?
xonox
xonox 26.02.2020, 20:27
zlot VAG ?
Paweł
Paweł 27.02.2020, 11:20
BMW nie należy do grupy wag
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 26.02.2020, 14:28
Kierowcy kulturalnie zrobili akcję na jednym pasie i nie blokowali drogi. Jeżeli się rozbijać to z wyobrażnią

Pozostałe