Zamość: Bezdomnym będzie lepiej. Remont w schronisku

  • 26.02.2020, 11:00
  • ak
Zamość: Bezdomnym będzie lepiej. Remont w schronisku Fot. UM Zamość
Powoli dobiega już końca remont Schroniska dla bezdomnych im. św. Brata Alberta w Zamościu.

W ramach modernizacji ośrodka prowadzonej przez miasto powstał m.in. podjazd dla niepełnosprawnych. Jest nowa winda, łazienki przebudowano, wymienione zostały również instalacje, a także okna, drzwi i posadzki.

Przypomnijmy, że placówka prowadzona przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta przed rokiem otrzymała też 50 tys. zł dotacji z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym”, dzięki czemu została doposażona m.in. w nowe materace, pościel, poduszki, pralkosuszarki, lodówkę i zamrażarki.

Trwający obecnie remont ma się ostatecznie zakończyć do 31 marca.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe