Zamość: Natan Dorosz z I LO wyróżniony

  • 26.02.2020, 12:30
  • ak
Zamość: Natan Dorosz z I LO wyróżniony
Natan Dorosz, pierwszoklasista I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym.

Nastolatek wziął udział w konkursie "Tęcza" organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Główne cele konkursu to szerzenie wśród młodzieży wiedzy o regionie, propagowanie polskiej przyrody, tradycji, obrzędów, zabytków jako wartości ponadnarodowych i rozwijanie wrażliwości estetycznej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe