Hrubieszów: Uczniowie ZS nr 3 najlepsi w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

  • 26.02.2020, 14:03
  • ak
Hrubieszów: Uczniowie ZS nr 3 najlepsi w Turnieju Wiedzy Pożarniczej Fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Dokładnie 40 reprezentantów hrubieszowskich szkół średnich wzięło udział w miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Przeprowadzono je we wtorek, 25 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.

Zadaniem uczestników było napisanie testu wiedzy składającego się z 40 pytań. Prace sprawdzali: mł. bryg. Piotr Bartko, Tomasz Sułkowski i Gerard Pisiewicz. Całe podium zajęli reprezentanci Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie. Najlepsza była Kornelia Sienicka, drugie miejsce zajął Adam Prystupa, a na trzecim znalazła się Iwona Flis.

Zwyciężczyni zakwalifikowała się do etapu powiatowego, który jest planowany na 24 marca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe