Gm. Hrubieszów: Janki wygrywają siatkarską ligę (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 27.02.2020, 08:14
  • ak
Gm. Hrubieszów: Janki wygrywają siatkarską ligę (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. Organizatorzy
Drużyna reprezentująca Janki triumfowała w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Gminy Hrubieszów. Ostatnią serię rozgrywek przeprowadzono w miniony weekend.

W decydującym spotkaniu Janki pokonały ekipę z Ubrodowic 3:1. Na trzeciej pozycji znalazła się Dąbrowa, a poza podium kolejno: Gmina Hrubieszów, Moniatycze, Czerniczyn i Kobło.

Trzy najlepsze ekipy odebrały puchary, a dla wszystkich drużyn przygotowano medale, podziękowania i nagrody finansowe na zakup sprzętu sportowego.

Nagrody wręczali wójt Tomasz Zająć wraz z przewodniczącą rady gminy Anetą Dąbrowską i wiceprzewodniczącym Sławomirem Niemcem, który zorganizował zawody razem z Marcinem Irkiem.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe