Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 26.02.2020, 09:06
  • ak
 Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. Organizatorzy
Pingpongiści z Kobła, Teptiukowa, Wolicy i Czerniczyna triumfowali w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów, który został przeprowadzony w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kozodawach.

W kategorii młodzieżowej podium zdominowali zawodnicy z Kobła. Najlepszy był Tomasz Ożarowski, a za nim uplasowali się Patryk Oleszczuk i Krzysztof Pochylczuk.

W kategorii juniorów wygrał Emilian Gardyński z Teptiukowa. Drugie miejsce zajął Jakub Hojda z Wolicy, a trzecie Piotr Komsta z miejscowości Szpikołosy.

Wśród seniorek kolejność była następująca: Dorota Kidyba z Wolicy, Aneta Dąbrowska z Dąbrowy i Irmina Obydź ze Ślipcza.

W grupie panów najlepszym tenisistą okazał się Bartłomiej Skrzyński z Czerniczyna, a kolejne miejsca zajęli: Jacek Jaworski z Hrubieszowa i Jacek Frykowski z Czerniczyna.

Zawody sędziowała Danuta Muzyczka, a w imieniu wójta  puchary i dyplomy najlepszym zawodniczkom i zawodnikom wręczyli przewodnicząca rady gminy Aneta Dąbrowska i sekretarz gminy Robert Palichleb.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe