Szczebrzeszyn: Przychylili się do prośby mieszkańców

  • 27.02.2020, 08:00
  • bn
Szczebrzeszyn: Przychylili się do prośby mieszkańców Pomnik chrząszcza oraz domy przy ul. Klukowskiego w Szczebrzeszynie.
Radni miejscy zdecydowali na ostatniej sesji, że kupią części jednej z działek przy ul. Cmentarnej w Szczebrzeszynie. Chcą nasadzić tam drzewa i krzewy, aby zapobiec spiętrzaniu i spływowi wód opadowych oraz zalewaniu nieruchomości przy ulicy Klukowskiego.

Chodzi o kilkadziesiąt arów, których wartość, jak się dowiedzieliśmy w UM, dopiero oszacują rzeczoznawcy.

 – Bardzo się z tej decyzji radnych cieszymy. Decyzja o zakupie tej działki zapadła dopiero w ostatnią środę, dlatego na jej zakup oraz podjęcie dalszych działań trzeba będzie trochę poczekać. Jednak kierunek działań jest bardzo dobry – mówi Robert Charkot, przewodniczący zarządu os. Szczebrzeszyn.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe