Gm. Susiec: Glony wykosić, wody nie spuszczać

  • 27.02.2020, 07:03
  • wd
Gm. Susiec: Glony wykosić, wody nie spuszczać
Wójt i sekretarz gminy, starosta powiatu, poseł, dyrektor Zlewni Wód Polskich i prezes Związku Wędkarskiego fachowym okiem spojrzeli na zalew w Majdanie Sopockim. Co ustalili? Plany na czas nieokreślony i to, że lepiej wody nie spuszczać, a glony wykosić z łódki.

Wizja lokalna odbyła się 17 lutego. Jeśli ktoś tego dnia spacerował w okolicach zalewu, mógł dostrzec ośmiu eleganckich panów, którzy patrzą, komentują, wskazują palcami i znów patrzą. Zbigniew Naklicki, wójta Suśca, wyjaśnia, że wizyta nad zalewem w Majdanie Sopockim miała na celu określić "stan techniczny infrastruktury zalewu i była okazją do omówienia lepszego przystosowania go do sezonu turystycznego". 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe