Rekordowe ślizganie w Hrubieszowie

  • 28.02.2020, 07:02
  • par
Rekordowe ślizganie w Hrubieszowie Fot. UM Hrubieszów
W tym sezonie z miejskiego lodowiska w śródmieściu Hrubieszowa skorzystało 12 tys. osób. To rekord frekwencji. W miniony weekend po raz ostatni można było pojeździć tam na łyżwach. Wkrótce lodowisko zostanie zdemontowane.

Ostatnio temperatury na dworze wzrosły do tego stopnia, że generator przy lodowisku pracuje na okrągło, ale mimo to nie nadąża zamrażać tafli lodowiska na tyle, aby nadawała się do użytkowania przez cały dzień. Ta sytuacja zmusiła nas do zakończenia pracy lodowiska. Oficjalny koniec sezonu na miejskiej ślizgawce ogłosiliśmy w miniony weekend. Okazało się to konieczne, tym bardziej, że prognozy pogody w najbliższym czasie nie wieszczą nawrotu zimy i spadku temperatur – mówi Marek Watras, dyrektora Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe