Zaczęło się od... całusa i trwa

  • 26.02.2020, 07:00
  • ak
Zaczęło się od... całusa i trwa Upominkiem dla Moniki i Łukasza był romantyczny wieczór w Restauracji Bohema w Zamościu. Podobno wypadł wspaniale.
Zaręczyny już były, ślub się odbędzie. Kiedy? Konkretnej daty nie ma, ale Monika Biela z Zielonego i Łukasz Książek z Ratyczowa nie mają wątpliwości, że będą razem na zawsze.

Chodzili do tej samej szkoły – tomaszowskiego "Mechanika". Byli w innych klasach, nie znali się. Pierwsze spotkanie odbyło się podczas przerwy i było bardzo nietypowe.

– Szliśmy z kolegą korytarzem, ona siedziała na ławce. Kolega powiedział do mnie: "Patrz, ładna dziewczyna". Odpowiedziałem mu na to: "Będzie moja" – wspomina zdarzenie sprzed ponad 4 lat Łukasz Książek.

CZYTAJ TAKŻE: BRYLANTOWA PARA: ALEKSANDRA I BARTŁOMIEJ

Co zrobił, aby ten plan zrealizować? Podszedł do niej i... pocałował w policzek, tak po prostu.

– Mnie po prostu zamurowało. Byłam w szoku. No bo jak to tak, że obcy chłopak całuje obcą dziewczynę? – śmieje się Monika Biela.

CZYTAJ TAKŻE: LOS CHCIAŁ, ABY BYLI RAZEM

Parą nie zostali natychmiast. Trochę to trwało, zanim umówili się na pierwszą poważną randkę. – Tak ze dwa miesiące musiałem o nią zabiegać, bardzo się starałem, aby to, co powiedziałem koledze stało się prawdą – zdradza młody mężczyzna.

CZYTAJ TAKŻE: SĄ ZE SOBĄ NA DOBRE I NA ZŁE

(...)

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Ta para zajęła w naszym plebiscycie czwarte miejsce, zdobywając 206 głosów. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mariusz
Mariusz 29.02.2020, 00:14
Ależ foto i artykuł ,wieśniacy ze wsi wyjdą ,ale wieś z nich nie
czytelnik
czytelnik 28.02.2020, 11:37
W Kronice komentarze są przez Redakcję umieszczane. Oczywiście obraźliwe powinny być zawsze blokowane. Cieszy mnie, że Redakcja Kroniki umieszcza komentarze za i przeciw. W odróżnieniu od innej gazety gdzie często i gęsto umieszczają to co im pasuje, o dziwo zawsze zgodnie z poglądem dziennikarza piszącego dany artykuł .
greta12cm
greta12cm 28.02.2020, 10:07
czemu usuwacie komentarze są wulgarne ale każdy chce sie wypowiedzieć i nic sie nie zmieniło fabuła jak (..... FRAGMENT USUNIĘTY PRZEZ REDAKCJĘ) a oni wyglądają na tym foto jakby wypili (FRAGMENT USUNIĘTY PRZEZ REDAKCJĘ) 
redakcja
redakcja 28.02.2020, 11:15
Zadając to pytanie, sama sobie Pani na nie odpowiedziała. Owszem, każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. Kiedy jednak robi to w sposób wulgarny na naszym portalu, my mamy prawo takie komentarze usuwać. Tak zawsze reagowaliśmy i tak reagować będzie. Bo prawo do opinii to jedno, a brak akceptacji dla chamstwa, to zupełnie inna sytuacja. Pozdrawiamy serdecznie.
Bożena
Bożena 26.02.2020, 15:30
No tak typowe myślenie faceta zobaczył ładną dziewczynę i postanowił udowodnić koledze zmże będzie jego, musiał zabiegać starać sie a teraz Kiedy dopiął swego już nie musi. Pozdroo

Pozostałe