Oddajemy w Wasze ręce kolejne wydanie Kroniki Tygodnia

  • 24.02.2020, 18:55
  • Kronika Tygodnia
Oddajemy w Wasze ręce kolejne wydanie Kroniki Tygodnia
Od wtorku 25 lutego dostępne będzie w sprzedaży nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jakie tematy znajdziecie w tym numerze?

>>>> W ciągu 6,5 roku Lubelszczyzna zgubiła ponad 50 tys. mieszkańców. W naszym regionie najbardziej wyludniły się powiaty hrubieszowski i tomaszowski.

>>>> Jeszcze w XIX w. ta ulica nosiła nazwę ul. Kościelnej, później nadawano jej nazwy Jeruzalem, Hrubieszowska, Targowa, a od 1922 r. została przemianowana na ul. Gminną. I tak jest do dziś.

>>>> Lipa rosła w okolicach Biłgorajskiego Centrum Kultury, a dwa jesiony, klon i akacja – na parkingu przy biłgorajskim starostwie. Drzewa zostały wycięte. Dlaczego? Próbujemy to wyjaśnić. 

>>>> Burmistrz Marta Majewska postanowiła ze swoich prywatnych pieniędzy ufundować nagrodę dla tego, kto wskaże sprawców zniszczenia dwóch przystanków autobusowych w Hrubieszowie.

>>>> Do tej pory radni gminy Rachanie za nieobecność na posiedzeniach komisji stałych mieli potrącane z miesięcznego ryczałtu 100 złotych, ale to się zmieni. Jak?

>>>>  Nowoczesny ośrodek diagnostyczny w Zamościu wciąż bez środków na diagnostykę raka.

>>>> Mieszkańcy Huszczki Dużej w gminie Skierbieszów narzekają, że nie dojeżdża do ich miejscowości żaden autobus czy bus. Problemem jest brak utwardzonej drogi.

>>>> Zuza potrzebuje włosów. Fryzjerka Ewa Miszczuk chce jej pomóc. Organizuje dla niej akcję ścinania warkoczy. Powstanie z nich peruka dla nastolatki.

>>>> Elewacja Domu Centralnego przy ul. Kościuszki jeszcze się jakoś trzyma. Gorzej z niektórymi balkonami. 

>>>> My już znamy zwycięzców XX Plebiscytu Piłkarskiego. Wkrótce podzielimy się z Wami tą informacją.

To tylko niewielka część tego, co znajdziecie w tym numerze. Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe