Pędzą przez wioski i miasta. Policja wyłapuje piratów drogowych

  • 24.02.2020, 14:00
  • ak
Pędzą przez wioski i miasta. Policja wyłapuje piratów drogowych Fot. policja.pl
Tylko w ostatni weekend zamojscy policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania kilku miłośnikom szybkiej jazdy, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h.

W niedzielę (23 lutego) na ul. Legionów w Zamościu wpadł 37-latek z Warszawy. Przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h mężczyzna jechał mercedesem aż 126 km/h. Z tego samego powodu i na tej samej ulicy policjanci zatrzymali również 47-latek z gm. Miączyn Kolonia. Jadąc mazdą mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h.

Dzień wcześniej w Udryczach Woli został zatrzymany kierujący hyundaiem 42-latek z Zamościa. Miał na liczniku 105 km/h. Niewiele wolniej przez tę wieś jechała 44-latka z Lublina. Kobieta rozpędziła subaru do 104 km/h. Na dodatek nie miała przy sobie prawa jazdy.

W piątek (21 lutego) w Suchowoli wpadł w ręce policji 29-latek z gm. Krasnobród. Mężczyzna jechał przez wieś mercedesem z prędkością 116 km/h. W podróż nie zabrał dokumentów.

Wszyscy ci kierowcy dostali mandaty, punkty karne i na trzy miesiące rozstali się z prawami jazdy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe