Zamość: Piosenka Ofensywy Brunetów w czołówce Łagodnej Listy Przebojów

  • 24.02.2020, 06:15
  • red.
Zamość: Piosenka Ofensywy Brunetów w czołówce Łagodnej Listy Przebojów
To także dzięki głosom czytelników Kroniki Tygodnia piosenka "Hymn błagalny o przerwanie deszczu" zamojskiej grupy Ofensywa Brunetów zajął drugie miejsce na Łagodnej Liście Przebojów.

Utwór zamojskiego zespołu powstał do anonimowego tekstu z V wieku. Muzykę skomponowali sami wykonawcy (Kinga Popytak, Maciek Dziewulski, Piotr Orzechowski, Bogdan Nowak). O tym, że można na ich utwór głosować pisaliśmy w zeszłym tygodniu, zachęcając naszych facebookowych fanów do wsparcia zespołu. Udało się osiągnąć sukces. "Hymn błagalny o przerwanie deszczu" znalazł się na drugim miejscu zestawienia.

Łagodna Lista Przebojów to audycja prowadzona przez Magdę Turowską „Cytrynę” promująca piosenki z kręgu Krainy Łagodności. Gdzie szukać Łagodnej Listy Przebojów? Na kanale Kanał Kraina Łagodności na YouTube W ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 19 publikowane jest tam video z aktualnym notowaniem listy.

Do Łagodnej Listy Przebojów można zgłosić jedynie piosenki w języku polskim, które zostały opublikowane w serwisie youtube.com przez osoby posiadające prawa do nagrania (np. wykonawcę, wydawcę, organizatora festiwalu lub koncertu). Propozycje można zgłaszać wyłącznie drogą mailową na adres: [email protected]

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe