Hrubieszów: Komendant policji emerytem

  • 21.02.2020, 18:32
  • ak
Hrubieszów: Komendant policji emerytem Fot. KPP Hrubieszów
Mł. insp. Grzegorz Pietrasiak, komendant powiatowy policji w Hrubieszowie pożegnał się dzisiaj (21 lutego) oficjalnie ze służbą. Odchodzi na emeryturę.

Mł. insp. Pietrasiak przepracował w policji 30 lat. Dzisiaj żegnał się z formacją jako komendant hrubieszowskiej jednostki. W uroczystym pożegnaniu odchodzącego na emeryturę wzięli udział funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy w Hrubieszowie, a także zastępca komendanta wojewódzkiego insp. Radek Bąchór, jak również zaproszeni goście: przedstawiciele samorządu, służb mundurowych, sądu i prokuratury.

Podczas uroczystej zbiórki nastąpiło pożegnanie ze sztandarem oraz zdanie stanowiska przez odchodzącego na emeryturę komendanta. Jego dotychczasowego obowiązki powierzono mł. insp. Ryszardowi Wasiakowi, wiceszefowi hrubieszowskiej policji.

Wszyscy goście podkreślali, że mł. insp. Grzegorz Pietrasiak powierzone obowiązki wykonywał wzorowo i profesjonalnie, osobiście angażował się w codzienne zadania i nowe wyzwania, wykazywał się doświadczeniem, zrozumieniem oraz szacunkiem do podwładnych.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
popis
popis 21.02.2020, 18:50
Tanie państwo z młodymi emerytami .

Pozostałe