Gm. Józefów: Laureaci ogólnopolskiego konkursu z Majdanu Nepryskiego

  • 22.02.2020, 12:03
  • ak
Gm. Józefów: Laureaci ogólnopolskiego konkursu z Majdanu Nepryskiego
Troje spośród trzynaściorga uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim znalazło się w gronie laureatów jesiennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Leon".

W konkursie organizowanym przez Centrum Rozwoju Edukacji w Kunowicach wzięło udział aż 2782 młodych matematyków z całej Polski. Dzieci z Majdanu Nepryskiego przygotowała Małgorzata Bednarz. Zgłosiła 13 uczniów, a troje z nich zajęło miejsca w czołówce i zdobyło tytuły laureatów. Sukces osiągnęli: Martyna Wygnał (IV miejsce), Dawid Czapka (VIII) i Aleksandra Bulak (IX).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe