Biłgoraj: Nowy zarząd w PCK

  • 19.02.2020, 10:18
  • ak
Biłgoraj: Nowy zarząd w PCK Fot. PCK Biłgoraj
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Biłgoraju ma nowy zarząd na kadencję 2020-2024. Wybrano go podczas poniedziałkowego (17 lutego) zjazdu sprawozdawczo-wyborczego.

Spotkanie było okazją do podsumowania minionej kadencji, a także zaplanowania działań na przyszłość. W ciągu najbliższych czterech lat w zarządzie biłgorajskiego PCK będą pracować: Anna Koman, jako prezes, Ryszard Korniak i Maria Różańska (wiceprezesi), Edyta Borowiec (sekretarz) oraz Piotr Małysza.

W poniedziałek skompletowano również komisję rewizyjną, do której weszli: Stefan Chudzik (przewodniczący), Bogdan Kukiełka (sekretarz) i Adam Banach. Delegatami na zjazd okręgowy zostali Anna Koman i Ryszard Korniak.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe