Przesadził z prędkością. Pędził przez wieś ponad 100 km/h

  • 19.02.2020, 08:15
  • ak
Przesadził z prędkością. Pędził przez wieś ponad 100 km/h
Prędkość dopuszczalna w terenie zabudowanym to 50 km/h. I jeśli się ją dwukrotnie przekroczy, trzeba się rozstać z prawem jazdy. Kierowcy niby o tym wiedzą, a mimo tego wielu do przepisów się nie stosuje.

Tak było z 28-letnim mieszkańcem gminy Łukowa, którego policjanci zatrzymali w poniedziałek (17 lutego) w Rakówce. Młody mężczyzna rozpędził tam volvo do 101 km/h. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy, wypisali mandat i naliczyli punkty karne.

Policjanci byli w Rakówce, bo ta miejscowość jest wskazywana na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako miejsce, w którym piraci drogowi stwarzają zagrożenie. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe