Wiózł ludzi jak towar. O cztery osoby za dużo

  • 18.02.2020, 10:45
  • ak
Wiózł ludzi jak towar. O cztery osoby za dużo Fot. policja.pl
Dostał mandat i punkty karne – tak dla 39-latka z powiatu biłgorajskiego zakończyło się poniedziałkowe (17 lutego) spotkanie z policjantami zamojskiej grupy Speed.

Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w Brodach Dużych. Kierował dostawczym renaultem.

– Zgodnie z dowodem rejestracyjnym maksymalna liczba osób, które mogły być przewożone w tym samochodzie, wynosiła trzy. Podczas kontroli mundurowi stwierdzili, że 39-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego poza dozwoloną liczbą pasażerów, w przestrzeni ładunkowej pojazdu dodatkowo przewoził kolejne 4 osoby. Pasażerowie siedzieli na zamontowanych tam siedziskach – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

To było tylko jedno z ponad 50 naruszeń przepisów ruchu drogowego, które grupa Speed ujawniła podczas poniedziałkowej służby. Kierowcy wpadali głównie na przekroczeniu dozwolonej prędkości. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe