Są ze sobą na dobre i na złe

  • 20.02.2020, 07:00
  • ak
Są ze sobą na dobre i na złe
Ich związek trwa już sześć długich lat i zanosi się na wiele kolejnych.

Chodzili do tego samego liceum, ale wówczas się nie znali. Los połączył ich dopiero jakiś czas później. I to trwa do dziś. Karolina Chudyga i Robert Garbula są parą od 6 lat. Wierzą, że przeżyją razem jeszcze wiele, wiele kolejnych.

Mijali się na szkolnych korytarzach ogólniaka w Tomaszowie Lubelskim przez kilka lat. Ale wtedy w ogóle nie zwracali na siebie uwagi. Jedno i drugie skończyło szkołę, mieli swoje życie i wówczas ich drogi się zeszły.

CZYTAJ TAKŻE: ANGELIKA I KRZYSZTOF – LOS CHCIAŁ, ABY BYLI RAZEM

– Zaczepił mnie przez Internet. Mieliśmy wspólnych znajomych, dlatego znalazł mój profil. Napisał coś do mnie, później zaproponował spotkanie. Zgodziłam się i tak się zaczęło – wspomina wydarzenia sprzed lat Karolina Chudyga z Siemnic (gm. Rachanie).

Przyjechał pod jej dom samochodem. Wsiadła. Pojechali na wycieczkę. Później było jeszcze jedno spotkanie i kolejne. – Mniej więcej od trzeciej randki miałem już przekonanie, że to jest właśnie ta kobieta, której szukam – zdradza Robert Garbula z Majdanu Górnego (gm. Tomaszów Lubelski).

CZYTAJ TAKŻE: ALEKSANDRA I BARTŁOMIEJ – ICH MIŁOŚĆ RODZIŁA SIĘ POWOLI

Z czasem stali się nierozłączni, mimo że póki co ślubu nie wzięli. Razem wyjeżdżają do pracy za granicę. Ostatnio zarabiali na wspólną przyszłość w Szwajcarii. Wiosną pewnie znowu się tam wybiorą. Bo kraj jest piękny, a zatrudnienie na dobrych warunkach. 

(...)

Ta para w naszym plebiscycie zdobyła 207 głosów czytelników i w nagrodę wybierze się na romantyczną kolację do restauracji Fanaberia w Hotelu Zamojskim.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe