Jest już gotowa nowa Kronika Tygodnia

  • 17.02.2020, 18:32
  • Kronika Tygodnia
Jest już gotowa nowa Kronika Tygodnia
Od wtorku możecie już pytać w punktach sprzedaży o nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jakie tematy znajdziecie w tym numerze?

>>>> Rozpoczynamy III edycję naszego plebiscytu "Perły Biznesu 2019". Czekamy na zgloszenia.

>>>> Niemiłe zapachy i pył wydobywają się z kratki wentylacyjnej w mieszkaniu. Skąd ten problem w bloku spółdzielni Energetyk?

>>>> Podstawówki w Kazimierówce i Perespie miały być zlikwidowane. Ostatecznie radni zdecydowali się na mniej radykalny krok.

>>>> Rodzina z Hrubieszowa poszukuje miejsca pochówku żołnierza AK. Do jakich informacji dotarli?

>>>> Miłość od pierwszego wejrzenia? Nic z tych rzeczy. Nawet nie od drugiego i nie od trzeciego. Takie były początki znajomości zwycięzców naszego plebiscytu dla zakochanych par.

>>>> Coraz bliżej do wielkiego finału XX Plebiscytu Piłkarskiego "Kroniki Tygodnia" i Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny ZOZPN. W tym numerze publikujemy ostatni kupon do głosowania.

>>>> Choć nabór do szkół ruszy na początku marca, a do przedszkoli od 30 marca, rodzice już się denerwują, czy ich pociecha znajdzie się w tej, a nie innej szkole.

>>>> Żadna inna biblioteka w Polsce nie dostała z ministerstwa tak dużej dotacji jak Książnica Zamojska.

>>>> Mimo że coraz więcej Polaków decyduje się na przekazanie 1 proc. na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP), to wciąż ok. 40 proc. uprawnionych tego nie robi. A szkoda. 

To tylko niewielka część tematów z tego numeru. Znacznie więcej znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe