Promuj, że jesteś z Hrubieszowa

  • 18.02.2020, 07:09
  • Piotr Tarasiuk
Promuj, że jesteś z Hrubieszowa Twarzą akcji jest dziennikarka Anna Dąbrowska.
Hrubieszów, w tym roku obchodzi 620-lecie nadania miastu praw miejskich. Władze samorządowe zachęcają osoby pochodzące z Hrubieszowa, aby w mediach społecznościowych przyznawały skąd pochodzą.

Ambasadorką akcji jest m.in. rodowita hrubieszowianka, Anna Dąbrowska, dziennikarka TVP3 Lublin.

 – Kochani hrubieszowianie, odezwijcie się. Pokażmy, gdzie są nasze korzenie. Promujmy naszą małą ojczyznę. Zachęcam do wzięcia udziału w akcji zarówno mieszkańców, tych rozrzuconych po świecie, jak i sympatyków Hrubieszowa – apeluje dziennikarka. 

W ramach akcji każdy miałby publikować na Facebooku swoje zdjęcie z napisem: #HrubieszówJestemStąd.

 – Wielu naszych mieszkańców los pokierował w najdalsze zakątki świata. Pokażmy, jak wielu wspaniałych wartościowych ludzi ma swoje korzenie właśnie tu. Świętujmy razem jubileusz 620-lecia naszego miasta – zachęca z kolei burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Piotr Tarasiuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe