Pirat drogowy stracił prawo jazdy w Płusach

  • 17.02.2020, 10:21
  • ak
Pirat drogowy stracił prawo jazdy w Płusach Fot. policja.pl
Płusy to miejscowość w gminie Księżpol, gdzie kierowcy notorycznie przekraczają dopuszczalną prędkość. Do grona tych, którzy stracili tam prawo jazdy właśnie dołączył 38-letni Ukrainiec.

Cudzoziemiec został zatrzymany do kontroli w niedzielę (16 lutego) rano. Jechał mercedesem z prędkością 115 km/h, a więc dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość przekroczyła aż o 65 km/h. Policjanci od razu zatrzymali mu prawo jazdy, dali do zapłacenia mandat i punkty karne. 

CZYTAJ TAKŻE: PIRAT DROGOWY Z ZAMOŚCIA WPADŁ W PŁUSACH

 W Plusach bardzo często zdarza się, że kierowcy przesadzają z prędkością. To miejsce jest regularnie wskazywane jako niebezpieczne na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. To narzędzie cieszy się coraz większą popularnością wśród społeczeństwa.

CZYTAJ TAKŻE: TAKA PRĘDKOŚĆ TO GRUBA PRZESADA. 130 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe