Biłgoraj: Informatycy z RCEZ w wojewódzkiej czołówce

  • 15.02.2020, 15:25
  • ak
Biłgoraj: Informatycy z RCEZ w wojewódzkiej czołówce Fot. RCEZ
Dwaj uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju znaleźli się w gronie laureatów XVI Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”.

Konkurs odbył się w zeszłym tygodniu w  Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie. Brali w nim udział zwycięzcy etapów szkolnych z liceów, techników i podstawówek całej Lubelszczyzny.

Biłgorajskie RCEZ reprezentowało dwóch informatyków. W kategorii techników Jarosław Skwarek zajął drugie miejsce, a Łukasz Niedzielski trzecie. Uczniów do konkursu przygotowywał Krzysztof Socha, a podczas zawodów opiekował się nimi Adam Larwa.

Konkurs odbył się pod honorowym patronatem: Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin, Polskiego Towarzystwa Informatycznego oddział lubelski i Microsoft Polska.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe