Zamość: 44. Kiermasz Wielkanocny już wkrótce

  • 15.02.2020, 09:00
  • red.
Zamość: 44. Kiermasz Wielkanocny już wkrótce Fot. A. Szewc/Archiwum
Już tylko trochę ponad miesiąc został do tegorocznego, już 44. Kiermaszu Wielkanocnego, który rok rocznie przed świętami jest organizowany w Zamościu. Organizatorzy już czekają na zgłoszenia od wystawców zainteresowanych udziałem w imprezie.

Impreza odbędzie się w Niedzielę palmową, 5 kwietnia (godz. 9-14). Zamojski Dom Kultury i Muzeum Zamojskie zapraszają do udziału w kiermaszu firmy i osoby prywatne, które chcą sprzedawać lub promować swoje produkty związane ze Świętami Wielkanocnymi.

Własne stoliki lub stoiska można ustawić na płycie Rynku Wielkiego od godz. 8.00 po uprzednim uzgodnieniu miejsca z organizatorem – biuro organizacyjne w Muzeum Zamojskim.

ZOBACZ TAKŻE: KIERMASZ WIELKANOCNY 2019 (ZDJĘCIA, FILMY)

W dniu imprezy pobierana będzie opłata – 10 zł za stoisko o wymiarach 1 m x 1 m /1m2/ (większe stoiska – opłata odpowiednio większa).

Warunkiem udziału w kiermaszu jest wypełnienie karty zgłoszenia (dostępna na www.zdk.zamosc.pl) i dostarczenie jej do Zamojskiego Domu Kultury lub przesłanie e-mailem: [email protected] najpóźniej do dnia 27 marca 2020 r.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe