Tego jeszcze nie było! Symfoniczny koncert w Lubyczy Królewskiej

  • 16.02.2020, 11:09
  • ak
Tego jeszcze nie było! Symfoniczny koncert w Lubyczy Królewskiej Fot. pixabay.com
Całość ma kosztować ok. 43 tys. zł, ale 35 tys. pochodzić ma z dotacji. Gminna Biblioteka Publiczna otrzymała wsparcie na organizację symfonicznego koncertu.

Ta wiadomość jest już pewna. Nie wiadomo jednak dokładnie, kiedy ten koncert się odbędzie i co znajdzie się w jego programie. O tym organizatorzy będą informować niebawem.

GBP w Lubyczy wystarała się o dotację w ramach ramach programu "Niepodległa" 2020. W sumie złożono do niego 1353 wnioski. Samorządowe instytucje kultury złożyły ich 587, a organizacje pozarządowe – 766. Dofinansowanie otrzymało 121 wnioskodawców na łączną kwotę 6 mln zł. Poszczególne projekty otrzymały od 10 do 100 tys. zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe