Bełżec: Mundurowi na treningu. Rozmawiali z piłkarzami

  • 16.02.2020, 09:00
  • Źródło: KPP Tomaszów Lubelski
Bełżec: Mundurowi na treningu. Rozmawiali z piłkarzami Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Dzielnicowy z Posterunku Policji w Lubyczy wraz z policjantką od profilaktyki spotkali się z młodzieżową drużyną piłkarską Orkanu Bełżec. Podczas prelekcji poruszyli bardzo ważne kwestie dotyczące młodych sportowców i promowali bezpieczne wzorce zachowań.

W minionym tygodniu policjanci z tomaszowskiej jednostki odwiedzili młodych sportowców Orkanu Bełżec.  Prelekcja dotyczyła przede wszystkim zachowaniom podczas meczy i imprez sportowych.

Tematy poruszone przez funkcjonariuszy były wysłuchane z dużym zainteresowaniem, promowano wzorce kulturalnego kibicowania oraz pozytywnego zachowania na stadionach piłkarskich.  Policjanci skupili się na grze fair play, wzajemnym szacunku, zapobieganiu dyskryminacji, prawie dziecka, stalkingu oraz bezpiecznym kibicowaniu. Powiedzieli jakie mogą być konsekwencje prawne w razie złamania prawa, co nie zawsze jest znane nastolatkom. 

Na koniec spotkania mundurowi przypomnieli również o bezpiecznym poruszaniu się na drogach po zmroku oraz rozdali na pamiątkę odblaski.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe