Biłgoraj: Budowlańcy z Budowlanki na medal

  • 16.02.2020, 07:00
  • ak
Biłgoraj: Budowlańcy z Budowlanki na medal Fot. ZSBiO Biłgoraj
Sukcesem zakończył się udział uczniów Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju w Ogólnopolskim Turnieju „Złota Kielnia”, zorganizowanym podczas Międzynarodowych Targów Architektury i Budownictwa BUDMA w Poznaniu (4-6 lutego).

Dariusz Trybuch i Michał Pawelec w biłgorajskiej Budowlance kształcą się na murarzy. Obaj świetnie zaprezentowali się w eliminacjach wojewódzkich, a w finale ten pierwszy zdeklasował rywali z całej Polski i zajął pierwsze miejsce, zaś jego kolega uplasował się na wysokiej, szóstej pozycji.

Podczas targów w Poznaniu, równolegle z konkursem "Złota kielnia" odbywały się Mistrzostwa Młodych Dekarzy. ZSBiO również wystawił swoją reprezentację w kategorii wiekowej do 26 lat. I znowu był niemały sukces. Mirosław Skrok i Sebastian Rybak znaleźli się tuż za podium, zajmując czwarte miejsce w Polsce. Co ważne, obaj uczniowie szkoły branżowej rywalizowali ze starszymi od siebie, pracującymi już zawodowo dekarzami.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe