Zamość: Nowy dyrektor w szpitalu "papieskim"

  • 13.02.2020, 05:45
  • ak
Zamość: Nowy dyrektor w szpitalu "papieskim"
Zarząd województwa zdecydował o rozwiązaniu za porozumieniem stron umowy z Andrzejem Mielcarkiem, dyrektorem szpitala im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Decyzja ta ma wejść w życie 20 lutego. Powód? Po przeszło 20 latach pracy w zamojskim szpitalu jego dyrektor zdecydował się przejść na emeryturę. Póki co stanowisko, od 21 lutego ma objąć Marta Węgrzyn-Bąk, dotychczasowa wicedyrektor ds. lecznictwa. Nie potrwa to jednak dłużej niż 3 miesiące. W tym czasie władze województwa wybiorą nowego szefa dla zamojskiego szpitala "papieskiego".

CZYTAJ TAKŻE: NOWI ORDYNATORZY W SZPITALU PAPIESKIM

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
byly pracownik
byly pracownik 13.02.2020, 20:40
Mielcarek nie mial szacunku do pracownikow tego nizszego szczebla. Pogarda dla czlowieka tylko widzial bialy personel. Kto z nim mial doczynienia ten wie, ze to zwykly prostak. Ucieka pewnie, bo narobil niezlego bagna
Podkan
Podkan 13.02.2020, 09:57
A jakie jest zadłużenie szpitala? Kiedyś był w czołówce a teraz podobno zadłużony.
karol
karol 21.02.2020, 07:15
Dyrektor robił co chciał. Pielęgniarkom i lekarzom dawał podwyzki bez opamiętania. Swoją przyszłą żonę zatrudnił na stanowisku rzecznika, które było za przeciętną pensję a potem zmienił nazwę na pełnomocnika ds pacjenta za kilkanaście tysiecy pensji. Ta sama robota a pobory kilkakrotnie wyższe. Można położyć szpital na łopatki jak się nie myśli głową.tylko...
Anonim
Anonim 22.02.2020, 14:08
Po dobrym panie , lepszy nastanie,

Pozostałe