Tragiczny wypadek w Tarnawatce. Nie żyje 49-letni mężczyzna

  • 11.02.2020, 10:45
  • ak
Tragiczny wypadek w Tarnawatce. Nie żyje 49-letni mężczyzna Fot. KPP Tomaszów Lubelski
49-latek nie miał szans na przeżycie. Zmarł, bo przejechał po nim samochód. Kierowca nie zauważył leżącego na jezdni człowieka.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek(10 lutego) wieczorem w Tarnawatce. Chevroletem przejeżdżał przez wieś 58-letni mieszkaniec Zamościa. Nie zauważył, że na jezdni leży człowiek i najechał na niego. 

– Na skutek doznanych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło na obszarem zabudowanym, w miejscu gdzie jezdnia nie była oświetlona. Kierujący był trzeźwy. Na czas wykonywania czynności droga była całkowicie zablokowana – informuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które ma wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
TwojaMatka
TwojaMatka 13.02.2020, 20:21
Droga to nie miejsce do leżenia czy spania.
Zyx
Zyx 12.02.2020, 08:47
Nie wiecie to się nie wypowiadajcie osoba która została potrącona regularnie była pod wpływem z resztą był dobrze znany policji przez swoje wybryki z resztą już nie pierwszy raz leżał tak na ulicy. Chcecie się dowiedzieć jak było idźcie na komendę się zapytać albo na miejsce zdarzenia i popytajcie.
XYT
XYT 11.02.2020, 23:47
Prawo powinno wyglądać tak ze jak osoba poszkodowana jest pijana to kierowca powinien być czysty, podejrzewam że kierowca stracił prawko aż do wyjaśnienia. Nikt kto trzeźwo myśli nie kładzie się na drodze. Raz w tygodniu ginie osoba pijana a kierowcy za to odpowiadają. Jakby miał kamizelkę to by go widział. To alkohol zabija, nie kierowcy.
Gitka
Gitka 11.02.2020, 14:05
Czemu w tym artyluke państwo nie wsponili że pieszy był pijany? Takie nie dociągnięcia żeby były?
Kropka
Kropka 11.02.2020, 15:08
A skąd wiesz ze był pijany ??? Alkomatem go badałes ?
Życzliwy
Życzliwy 11.02.2020, 13:43
Przyczyną była nieoświetlona w miejscu wypadku jezdnia. Kierowca nie widział leżącego na jezdni pieszego, na ulicy świeci co druga latarnia. Akurat w tym miejscu panowały egipskie ciemności a teren zabudowany. To nie pierwszy wypadek w tym miejscu na przestrzeni kilku lat, nadmierna prędkość na tej drodze to norma.
Jdbfb
Jdbfb 11.02.2020, 13:42
A to kierowca z workiwm na glowie jezdzi ze nie widzie jak jedzie.
Ja
Ja 11.02.2020, 12:14
A dlaczego ten mężczyzna leżał na drodze? Teraz kierowca będzie miał traumę do końca życia, że przez niego człowiek nie żyje. Co się ostatnio dzieje z tymi ludzmi, jak nie pieszy zabity w nieoświetlonym terenie niezabudowanym to któryś z kolei leżący na jezdni przejechany przez samochód. Włączcie myślenie ludzie a wyłączcie alkohol!!
Cicha
Cicha 11.02.2020, 13:46
Uważam ze komentarze są zbędne , jak można nie widzieć człowieka leżącego na drodze , cała ulica jest oświetlona przez lampy przy drożne !!!!! Jakby jechał prędkością dozwolona w obszarze zabudowanym to sadze ze napewno zauważyłby człowieka !!! A nie zapier..... !!!!!!
Janek
Janek 11.02.2020, 23:19
Cicha zamknij d... chyba nie masz prawka niech nie piją i śpią na ulicy ale ważne ile jest apeli do pieszych odblaski nawet głupia lampkę i co później kierwce każdy wini . Złapałaś kierowcę ile jechał ? Wiec nie *** . Dużo jest przypadków i teraz akcje prowadzą i bardzo dobrze bo piesi tez myślą ze to święte krowy
Cicha
Cicha 12.02.2020, 21:03
Janek uważam ze nie ważne czy pijany czy trzeźwy człowieka zabił !!! Jak był pijany to już można tak ???do mnie piszesz czy złapałam kierowcę ile jechał ????!!!!!!! A Ty co wiesz ze na 100% był pijany ???nie wiesz to nie wypowiadaj się
Pas
Pas 13.02.2020, 12:54
Idąc twoim tokiem myślenia jesteś pijany to wolno ci leżeć na środku drogi tak jak na to nie patrzeć tam jest chodnik i to świeżo po remącie więc co on robił na asfalcie,
Zyta
Zyta 11.02.2020, 11:28
To juz teraz bezdomni spia na drodze ?

Pozostałe