Lider nie kupuje

  • 14.02.2020, 05:47
  • MaSzt
Lider nie kupuje Najskuteczniejszy piłkarz Gryfa Gmina Zamość Przemysław Gałka w sparingu z trzecioligowym Hetmanem Zamość gola nie strzelił.
Gryf Gmina Zamość przygotowuje się do rundy wiosennej w składzie z pierwszej części sezonu. Trener Roman Blonka nie planuje nikogo pozyskać, bo dysponuje szeroką kadrą, a w klubowej kasie nie ma środków na transfery.

Najlepszy na półmetku rozgrywek klasy okręgowej Gryf Gmina Zamość trenuje od 13 stycznia (poniedziałek). Trener Roman Blonka prowadził zajęcia cztery lub nawet pięć razy w tygodniu na orliku w Żdanowie, w hali sportowej w Zawadzie, w terenie i kilka razy na klubowym boisku trawiastym. Od tego tygodnia piłkarze z gminy Zamość trenować będą trzy razy w ciągu tygodnia. 

– Na treningi przychodzi siedemnastu, osiemnastu zawodników. Czasem jest ich kilku mniej, czasem – kilku więcej. Nie wszyscy mogą jednak trenować regularnie. Ze względu na studia Kacper Tomaszewski przyjeżdża tylko na sparingi, a Patryk Gromek ćwiczy sporadycznie. Rzadko trenują także ci piłkarze, którzy pracują w godzinach popołudniowych. Kacper Cebula kończy pracę o godz. 19 lub 20. Na szczęście są tacy, którzy nie opuścili ani jednego treningu – mówi trener Blonka.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe