Czeka na Was nowa Kronika Tygodnia

  • 10.02.2020, 18:45
  • Kronika Tygodnia
Czeka na Was nowa Kronika Tygodnia
Przygotowaliśmy dla Was kolejne wydanie Kroniki Tygodnia. Będzie do kupienia od wtorku, 11 lutego w punktach sprzedaży w całym regionie.

>>>> Nasz plebiscyt dla zakochanych par dobiegł końca. Do kogo trafi pierścionek z brylantem? Kto otrzyma dodatkowe nagrody? Wszystko już we wtorkowym wydaniu.

>>>> "Bił, aż zabił", "Stop obmacywaniu", "Nie jesteś sama sobie winna" – takie hasła można oglądać od tygodnia w Zamościu. O co chodzi?

>>>> Kto ma rację, a kto jej nie ma? Ile jest w gm. Ulhówek czarnych owiec i dlaczego atakują wójta? Na sesji znów gorąco.

>>>> Trzy lata za kratkami. To wyrok dla 19-latka oskarżonego o molestowanie brata. 

>>>> Na sali sądowej nie doszło do ugody między urzędnikiem gminy Miączyn a sołtysem Poddąbrowy. Zgody nie było także podczas zebrania w świetlicy.

>>>> Wzruszające obchody w gminie Zwierzyniec. Mieszkańcy uczcili  pamięć 20 zamordowanych przez Niemców mieszkańców miejscowości Bagno.

>>>> Zamojski radny chce uwolnić Zamość od plastiku. Przynajmniej ograniczyć go do minimum w urzędzie miasta i jednostkach podległych.

>>>> Nowy właściciel tomaszowskiego PKS-u obiecywał budowę dworca. Nie wybudował.

>>>>  Z Urzędu Gminy w Trzeszczanach wyciekły dokumenty z danymi osobowymi mieszkańców. Urząd Ochrony Danych Osobowych uznał, że... nic poważnego się nie stało.

>>>> Chłopiec odwrócony tyłem, czyli cykl "zamojskie ulice" i ulica Królowej Jadwigi.

To jedynie część tematów z tego numeru. Więcej znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe