Ulhówek: 50 twarzy wójta Kłębka

  • 11.02.2020, 06:30
  • Maria Dec-Kiełb
Ulhówek: 50 twarzy wójta Kłębka
Kto ma rację, a kto jej nie ma? Ile jest w gm. Ulhówek czarnych owiec i dlaczego atakują wójta? Na sesji znów gorąco.

W ulhóweckiej krainie szczęśliwości wszyscy wspaniale pracują i współpracują. Sukcesy gonią sukcesy. Jeden po drugim – przynajmniej zdaniem wójta. Jest jednak jedna czarna owca, a może i niejedna, która atmosferę psuje, knuje, nadmiernie wypytuje i dobre samopoczucie wójta rujnuje. Ale ten się nie podaje, walczy ze złem i namawia do zgody.

Ostatnia sesja Rady Gminy Ulhówek była pod wieloma względami wyjątkowa. W Internecie obejrzało ją blisko 800 osób. I nie mylił się wójt mówiąc, że oglądalność ta przebije wszystkie gminy. Na na tyle odsłon sesji nie mogą nawet liczyć radni powiatu tomaszowskiego. Ich obradom przygląda się bowiem zwykle od 50 do 200 osób.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Maria Dec-Kiełb

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karolina
Karolina 25.02.2020, 21:54
Po samym zdjęciu widać ze morda zakłamana i wypasiona jak najnowszej generacji BMW
Roisterer
Roisterer 23.02.2020, 14:55
Dziennikarz piszący ten artykuł jest zapewne człowiekiem inteligentnym i dowcipnym.A za tytuł ,,50 twarzy...":):):):)

mieszkaniec
mieszkaniec 16.02.2020, 07:44
do Anny kogo?,konkretnie masz n a myśli.
Grześ
Grześ 15.02.2020, 23:07
Szkoda gadać świni od koryta nie odpędzisz żeby nie wiem co i tu tak samo
Anna
Anna 15.02.2020, 21:14
kogoś bardziej z charakterem, uczciwego, pracowitego i z wizją przyszłości gminie potrzeba, kogoś kto sam coś w życiu osiągnął i to dużo - jest w gminie na to stanowisko tylko jedna taka osoba
ktoś
ktoś 15.02.2020, 21:07
Łukasz powinieneś powołać referendum gminne ile za Tobą ile nie,myślę ,że wtedy zamkniesz temat.I po sprawie,zazdrość ,nic więcej.
Gabryś
Gabryś 15.02.2020, 23:04
No wiadomo ale co dalej trzeba by za glosy płacić i dowozić do głosowania i podejrzewam że nie bylo by tak różowo
Anna
Anna 14.02.2020, 21:27
Na tym zdjeciu szanownego to tylko juz brakuje czarnego paska ma oczach i bylo by pięknie ???
po primo
po primo 12.02.2020, 19:59
ciekawa jestem ile osób z załogi WÓJTA ZAINTERESOWAŁO się artykułem ?może by tak przepytać na sesji , a ilu przyjdzie na kolejną po to tylko ,że dieta?
nie złośliwy
nie złośliwy 12.02.2020, 18:46
dla wszystkich mieszkańców Gminy naj by było ,żeby oprócz fajnych dużych sklepów powstała jakaś produkcja ,wówczas może ktoś z młodszego pokolenia chciałby i tutaj założyć rodzinę ,oprócz mlodych rolników, do tej pory porażka ,tutaj pytać Wójta, powiem nawet prosić, o możliwość takiej inwestycji ,nie prace w usłudze . Po za tym modzi rolnicy też wyjeżdżają ,i jeszcze fajny park i i choinka która nie bardzo miała kogo cieszyć ,starsi wolą siedzieć w domu,a mlodież inne filmy .
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.02.2020, 15:51
Ważne żeby kasa się zgadzała na koncie. Nie ma co się dziwić Starostwu skoro pan wójt przyjął do pracy byłego starostę Kowalczyka -działacza PSL. Najważniejsze znajomości, ręką rękę myje. A w gimnie bieda, kto może to ucieka za chlebem do dużych miast bądź wyjeżdża z kraju. A "wiejska elita" żyje w dostatku.
Zorrrro55
Zorrrro55 12.02.2020, 00:07
Wojt zasiedzial sie na stolku i ciezko mu z niego zejsc bo kasa dobra. Jemu ta wladza i te pieniadze ktore zarabia do glowy uderzyly. A w gminie bida i pracy zadnej nie ma i zakladow brak. Mlodzi wyjechali i tylko starzy zostali i wioska sie wyludnia. Nieciekawie to wszystko wyglada.
Pati
Pati 12.02.2020, 17:34
No jak nie ma zakładów przeciez cisowke utworzyli....aha ,zapomnialam dodać że kosztem stołówek szkolnych które zlikwidują aby spółdzielnia mogła zarabiac. To chyba się mija z celem.
Wszystko wiemy co kto a jak nie to z czasem wyjdzie
Wszystko wiemy co kto a jak nie to z czasem wyjdzie 15.02.2020, 02:33
No w końcu wójt daje swojej zarobić lewiznę i nie tylko jej oszustwo 1 słowem
Nn
Nn 12.02.2020, 18:16
To jest wszystko kosztem dzieci zamykanie tych stołówek szkolnych no ale nasz wójt na jednej z sesji cytował że nie pozwoli żeby dzieci jadły drożdżówki ciekawa co będą im serwować za 5 zlotych gdzie z tych 5 zlotych będą musieli zarobic na swoje utrzymanie
Pati
Pati 13.02.2020, 12:03
Wolę żeby jadło drożdżowke niż jakies ochlapy ze spółdzielni. Szkoly maja wyposażenie po co to likwidować? Za dwa lata cisowka upadnie jak poprzedni twór i tak się to skończy. A sanepid powinni nasłać na ten bus co dowozi zupe do hubinka,po *** by dostali to by pomysleli.
Joanna
Joanna 12.02.2020, 18:35
Święta prawda , tylko gdzie sie podzialo wyposażenie dawnego cisu bo ponoc nie wiele zostało, po drugie jakim cudem posilki beda ciepłe pewnie tak jak do tej pory do hubinka zupe w zwykłym garnku transportuja gdzie sanepid jest!!!!
 czytelnik
czytelnik 11.02.2020, 19:40
najważniejszy jest hejt,piszemy co chcemy jak nas nie widzą, najlepiej na nie,ale jak osoba patrzy w oczy, poda rękę zagada to i my cieszymy się jak to fajnie bo poklepał ,obiecał odpowiedział,w koło, słyszy się co jest spieprzone zwłaszcza w Ulhówku ,więc pytam radnych o ich wizje perspektywy gminy i mimo to ,że Ulhówek to tzw .miejscowość kojarzona z PGR-em,bez tej miejscowości gminy by nie było ,raczej?, może funkcja radnych nie które osoby przerosła skoro tylko "jedna czarna owca".
PL
PL 11.02.2020, 18:18
Właśnie, wygrał w tych miejscowościach gdzie coś zrobił przed wyborami, zmiana wójta by się przydała, może by coś się zmieniło. Kandydat był i przegrał minimalnie, no ale jak się przekabaci pijaczków na swoją stronę to tak jest.
,,Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny"
PL
PL 11.02.2020, 18:09
Właśnie, wygrał w tych miejscowościach gdzie coś zrobił przed wyborami, zmiana wójta by się przydała, może by coś się zmieniło. Kandydat był i przegrał minimalnie, no ale jak się przekabaci pijaczków na swoją stronę to tak jest.
,,Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny"
Ania
Ania 11.02.2020, 16:57
Czepiają, bo nie potrafi dobrze wykorzystywać swojej funkcji... Pomiataudzmi i ma ich za nic.
S Z
S Z 11.02.2020, 16:26
Czemu wszyscy tak bardzo czepiaja się tego wójta inni byli kandydaci a i tak ludzie jego wybrali ja uważam że robi co może i bardzo dużo zrobił dobrego w gminie Ulhówek wystarczy przypomnieć sobie Ulhówek 15 lat temu ?
Xyz
Xyz 11.02.2020, 17:43
Tak, wybrali go bo całe Żerniki i inne wioski wybrukował i te pipidówki na niego glosowały bo w ulhówku nie wygrał. Mam alergie na niego i jego " asystentke". Machlojki w tej gminie tylko,mobing i kumoterstwo szczyci sie KGW bo maja gdzie na wyzerki jeździć Darmowe
Rafael
Rafael 15.02.2020, 02:39
Raczej 2 asystentki pani k i pani J z gminy i cisowianki
Bogusław
Bogusław 12.02.2020, 08:37
Tak dokładnie bylo szkoda ze nikt nie przypilnował aut gminnych które dowozimy ludzi do głosowania wiadomo na kogo, a i chodziły głosy po gminie ze kupowane głosy też byly ale co wójt moze wszystko kandydat nie bardzo ma możliwości , w dodatku pan szanowny wójt szczół na swego kontrkandydata ze z ukraincami sie wącha a sam do szkoły ich zapraszał i wódkę jeszcze dowoził i imprezy niech zaprzeczy temu co mialo miejsce
Nn
Nn 12.02.2020, 20:03
A przecież w szkołach jest zakaz spożywania alkoholu i pani dyrektor pozwoliła no ale jak jest wladza wyższa to wszystko wolno
Pl
Pl 13.02.2020, 08:26
Co wojt karze sługa zrobi , i tak w naszej gminie to działa ,
Nie
Nie 12.02.2020, 17:39
Auta gminne do tej pory woza jego gosci po urodzinach czy imieninach gdzie urzad gminy jest nieczynny ale służbówki kursują. Ukraincom wynajmowal nawet mleczarnie w ulhówku,szkoda ze w godzinach nocnych panie nie przyjmowały interesantów...
Zdzislaw
Zdzislaw 13.02.2020, 14:08
Tak to prawda Wójt zyje w kolorowym świecie nie z ludzmi tylko obok nich
Anna
Anna 12.02.2020, 18:42
Widzicie Państwo oto 50 twarzy wójta jemu aby kasa grała , a po niektórych miejscowościach plotki odpowiadał ze skorniewski bedzie pomniki ukraincom stawiał , do czego jeszcze jest zdolny się posunąć zeby od koryta nie odejść. Czy wy ludzie juz całkiem nie dostrzegace nic poza tymi drogami !!!!!
Mateo
Mateo 11.02.2020, 14:19
Najlepszy Wójt w histori gminy potwierdzaja to jego dokonania jak i osobowosc ;) i to ze tylu ludzi go oczernia z wyszym statutem...
Raf
Raf 11.02.2020, 22:39
A co to jest "wyszy statut"?
Pogoda u
Pogoda u 11.02.2020, 11:26
Ot sie uczepili goscia rozwija gmine? a i tak pid nim ryja ?
podpis
podpis 11.02.2020, 11:34
jeszcze zobaczycie jaki to wójt, ktoś w końcu założy sprawę o mobing i czar pryśnie
Asffg
Asffg 11.02.2020, 10:59
Patrząc po zdjęciach, to tytuł artykułu nie trafiony ? Wójt jak każdy inny, ludzie też niczego sobie. Tradycyjni Polacy.
xyz
xyz 11.02.2020, 10:53
Ciekawe w ilu gminach w Polsce jest wójt, który ma uprawnienia operatora wózka widłowego???
Trzeszczaniak
Trzeszczaniak 12.02.2020, 15:22
Nasz ma operatora koparki
Sylwia