Gm. Telatyn: Karnawałowy bal przebierańców w Żulicach

  • 10.02.2020, 14:51
  • Materiał nadesłany
Gm. Telatyn: Karnawałowy bal przebierańców w Żulicach Fot. KGW Żulice
Karnawałowy Bal Kostiumowy dla dzieci z całej gminy Telatyn odbył się w sobotę, 8 lutego w świetlicy wiejskiej w Żulicach.

Organizatorkami imprezy były panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, które oprócz tego, że dla najmłodszych przygotowały wiele atrakcji i niespodzianek, same przebrały się w różne stroje. Podczas balu bawiło się ponad 30 dzieci w różnych kostiumach. Były m.in. biedronki, czarownice, koty, żaby, lwy, superman, śmierć, królewna i królewicz, dinozaur i wiele, wiele innych.

W rolę animatora wcieliła się Grażyna Dobrzańska, która dla najmłodszych przygotowała wiele kreatywnych zabaw. Na dzieci czekała również zjeżdżalnia i poczęstunek. Jak to na Balu Kostiumowym bywa, nie zabrakło również konkursu na najlepsze przebranie. Aczkolwiek, w związku z tym, że wszystkie dzieci wyglądały wspaniale, jury dla wszystkich przyznało nagrody.

Dzieci bawiły się doskonale, czego wyrazem były ich uśmiechnięte i zadowolone buzie.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe