Tomaszów Lubelski: Policjantki w szkole

  • 10.02.2020, 09:03
  • Źródło: KPP Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski: Policjantki w szkole Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Funkcjonariuszki Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim odwiedziły w zeszłym tygodniu Prywatną Szkołę Podstawową ICO. Spotkanie z uczniami zorganizowano w ramach dnia bezpiecznego internetu.

Celem akcji jest popularyzacja wiedzy na temat bezpieczeństwa informatycznego oraz zapobiegania zagrożeniom płynącym z sieci. Podczas prelekcji policjantki przybliżyły dzieciom zagrożenia jakie płyną z sieci. Zwróciły uwagę na fakt, iż rozmawiając z kimś na forach nigdy nie wiem kto siedzi po drugiej stronie ekranu. Podkreśliły szczególnie, że w brew pozorom nie jesteśmy w intrenecie anonimowi.

W tym dniu został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "Bezpieczni w sieci". Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsce dostali od funkcjonariuszek naklejki maskujące kamerki internetowe.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe