Gm. Komarów-Osada: Zasłużeni i odznaczeni

  • 07.02.2020, 08:18
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Zasłużeni i odznaczeni Fot. UG Komarów-Osada
Dziewięcioro mieszkańców gminy Komarów-Osada zostało docenionych za swoją działalność na rzecz lokalnej społeczności. Odebrali odznaczenia państwowe przyznane przez Prezydenta RP.

Uroczystość z tej okazji, która zgromadziła mieszkańców wielu miejscowości całej Lubelszczyzny, odbyła się pod koniec stycznia w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Zostało na nią zaproszonych również dziewięcioro zasłużonych mieszkańców gm. Komarów-Osada.

Złotym Krzyżem Zasługi za działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej został odznaczony Piotr Grząśko, wieloletni komendant gminny OSP w Komarowie-Osadzie. Natomiast Brązowe Krzyże Zasługi z rąk wojewody Lecha Sprawki odebrali: wieloletni komarowscy radni Beata Zarębska-Jachymek, Adam Cirut, Krzysztof Kraczek, Jerzy Misztal i Kazimierz Polczak, a także sołtyski Justyna Antos z Antoniówki i Krystyna Kozak z Kadłubisk oraz Robert Szewczuk, b. wieloletni sołtys Wolicy Śniatyckiej.

O wyróżnienia dla wszystkich tych osób wnioskowała wójt Wiesława Sieńkowska.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Druhna
Druhna 07.02.2020, 23:10
Strażacy którzy są przy każdej akcji za darmo pomijani są aby ich docenić odznaczeniem...a gość ktory ma płacone pol etatu za funkcję komendanta ..ostatni raz przy akcji byl gdy pracowal w PSP odznaczany zlotym krzyżem ... za co?
Podatnik
Podatnik 08.02.2020, 15:48
Pic na wodę chodzi tylko aby dbać o swoich. Dawanie etatów po parę osób z domu pracuje w różnych instytucji publicznych które podlegają gminie
Wszyscy wiemy jak w gminie jest
Wszyscy wiemy jak w gminie jest 07.02.2020, 19:47
Wójt wnioskowała ponieważ są to byli ,obecni radni oraz sołtysowie z ugrupowania pani wójt dostali bo głosowali i robili kampanię wyborczą pani wójt, pensje podnosiło pani wójt a teraz gmina w długach po wioskach świetlice po budowane które niszczeją Komendant gminny zasłużony za co ? Przecież tylko dwie straże działają na terenie gminy Zubowice i Komarów reszt to pic na wodę jak się pali na wsi to straży nie ma.

Pozostałe