Gm. Komarów-Osada: Okradł kuzynki. Posiedzi za to

  • 06.02.2020, 11:00
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Okradł kuzynki. Posiedzi za to Fot. policja.pl
Nawet pięć lat więzienia grozi 34-latkowi z gminy Komarów-Osada, który okradł dwie spokrewnione ze sobą kobiety. Jednej z kobiet zabrał zegarek, drugiej – laptop.

Policja zaczęła szukać złodzieja po tym, jak we wtorek (4 lutego) jedna z kobiet zgłosiła kradzież należącego do niej, wartego ok. 600 zł zegarka. Tego samego dnia podobne zgłoszenie złożyła kuzynka kobiety. Jej z domu, w którym wspólnie mieszkają, skradziono laptop wartości 1500 zł.

Sprawą zajęli się policjanci z Łabuń. I szybko osiągnęli cel. Ustalili, że złodziejem jest 34-letni mieszkaniec gminy Komarów-Osada. Mężczyzna został zatrzymany, a skradzione przez niego przedmioty odzyskane. Wkrótce sprawca stanie przed sądem.

– Podejrzany o kradzież 34-latek znany jest mundurowym, kilka dni wcześniej podczas interwencji z jego udziałem znieważył policjantów i kierował pod ich adresem groźby karalne, za co w miniony poniedziałek Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim zastosował wobec niego policyjny dozór – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe