Gm. Turobin: Dużo zdrowia Pani Balbino!

  • 06.02.2020, 10:00
  • ak
Gm. Turobin: Dużo zdrowia Pani Balbino! Fot. UG Turobin
Jubileusz był wyjątkowy, więc uroczystość z jego okazji została zorganizowana z pompą. Balbina Ciastuła z Czernięcina Głównego w gminie Turobin świętowała ostatnio swoje 100. urodziny.

Goście przybyli do dostojnej jubilatki w środę (5 lutego). Obecny był wójt Andrzej Kozina, jego zastępca Piotr Maciąg, także przewodniczący rady gminy Ryszard Mróz i jego zastępca Zofia Łukasik oraz kierownikiem USC Małgorzatą Cieśla i Jan Rój, kierownikiem KRUS w Biłgoraju.

Wójt życzył pani Balbinie kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu, wielu radosnych chwil pełnych życzliwości i miłości osób najbliższych. Podkreślił, że jubileusz ten to okazja doniosła i niecodzienna.

Wszyscy goście zostali poczęstowani tortem i lampką szampana. Jubilatce towarzyszyli jej najbliżsi, z którymi mieszka na co dzień. 

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 07.02.2020, 18:33
Oczywiście, że Balbina to ta blondynka. Pod firanką ?
Ziomek
Ziomek 07.02.2020, 10:53
Za biurkami koledzy i koleżanki a do roboty chętnych brak. Tylko ekipa cokolwiek pracuje bo to widać. Wójt do pracy przychodzi kiedy chce, kiedy sie wyśpi bo po nocach na fejsbuku siedzi.
Też Normalny
Też Normalny 06.02.2020, 20:22
Wójt wcale sobie nie radzi. Jest nieudolny i nieobecny. W kółko chwali się osiagnięciami tylko efektow nie widac . Zespoł szkół przerobił zeby niby było taniej. Tylko gdzie te oszczędnosci??? Stołki tylko pozmieniały włascicieli. A UG to cyrk i bałagan.
Normalny
Normalny 06.02.2020, 20:08
Właśnie bardzo dobrze że Wójt w dniu setnych urodzin odwiedził swoją mieszkanke, to jedno z zadań wójta. To piękny wiek i podniosła uroczystość. A co do zarządzania to wójt bardzo dobrze sobie radzi. Tyle inwestycji w gminie Turobin nie było od
Miedzkaniec Turobina
Miedzkaniec Turobina 06.02.2020, 19:00
Mylisz się "Red"! Zadaniem Wójta jest sprawne zarządzanie gminą, a nie niekończąca się autoreklama! Zastępca natomiast ma zarządzać urzędem a nie chodzić pod rekę z kolegą wójtem i uśmiechać sie do obiektywu. Do roboty chłopcy bo bawicie się w urzędowanie na koszt wyborców!
Red
Red 06.02.2020, 13:39
Daj spokój człowieku to właśnie jedno z zadań wójta. taka wizyta zdarza się raz na kilka lat
Mieszkaniec Turobina
Mieszkaniec Turobina 06.02.2020, 10:34
Ale żeby promować się kosztem jubilatki??? Wstyd. Wójt i reszta za robotę by się wzięli a nie za bywanie.(w gazetach i internecie). Pokazywanie się to ich zajęcie a jak chcesz coś załatwić to nie ma z kim rozmawiać.W UG bałagan i brak organizacji, a chłopcy się bawią w urzędowanie. Do szkoły albo do piaskownicy panowie!!!

Pozostałe