Szczebrzeszyn: Po wielkim remoncie

  • 07.02.2020, 07:00
  • bn
Szczebrzeszyn: Po wielkim remoncie
"Termomodernizacja obiektów szkolno-wychowawczych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, przy ul. Ogrodowej 16 w Szczebrzeszynie" – to nazwa projektu, który został właśnie został zrealizowany przez gminę Szczebrzeszyn. Wydano w sumie na ten cel ponad 4,9 mln zł!

Zakres prac był imponujący. Ocieplone zostały fundamenty oraz ściany zewnętrzne szkoły oraz dach nad salą gimnastyczną. Przebudowano kotłownię węglową na gazową oraz zmodernizowano instalację centralnego ogrzewania. Wymieniono także drzwi i okna oraz zamontowano instalację solarną (używa się jej do ogrzewania wody).

Inwestycja pochłonęła ponad 4 mln 907 tys. zł. Ponad 2,3 mln zł udało się gminie pozyskać z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Ponadto ponad 274 tys. zł dołożył budżet państwa.

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe