Telatyn: Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu (ZDJĘCIA)

  • 03.02.2020, 15:08
  • Materiał nadesłany
Telatyn: Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu (ZDJĘCIA) Fot. Organizatorzy
Babcia i Dziadek to osoby, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego też dzieci z Oddziału Przedszkolnego zaprosiły swoje babcie oraz dziadków na uroczystość okazji ich święta. Zorganizowano ją w piątek, 31 stycznia.

Przedszkolaki na to wydarzenie, pod czujnym okiem wychowawczyń przygotowały jasełka, na które złożyły się wiersze, piosenki oraz tańce. Dzięki czemu, zaproszenie goście - licznie przybyli babcie i dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w zupełnie nowych rolach.

ZOBACZ TAKŻE: DZIECI Z ROGÓŹNA DLA BABĆ I DZIADKÓW

W uroczystości uczestniczyli również sekretarz gminy Mieczysław Szaruga oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej w Telatynie – Barbara Wójcik i Agnieszka Dobrowolska.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, dzieci zaprezentowały się wspaniale. Następnie każdy z gości otrzymał własnoręcznie przygotowane upominki. Wnuczęta zaprosiły również babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To były naprawdę wyjątkowe chwile i cudowna uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (26)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe