Zamość: Laury dla młodych biologów i chemików z I LO

  • 03.02.2020, 07:49
  • ak
Zamość: Laury dla młodych biologów i chemików z I LO Fot. I LO Zamość
Grupa pierwszoklasistów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego została laureatami biologicznej i chemicznej części ogólnopolskiego konkursu Multitest.

Konkurs był organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. W gronie laureatów z biologii znalazły się reprezentantki I LO: Sabina Jachymek i Joanna Karabin. Z kolei z chemią świetnie poradzili sobie: Piotr Zaręba oraz Jagoda Karcz.

Wyróżniony w części biologicznej został Krzysztof Maścibroda, a w chemicznej Julia Książek oraz Aleksandra Sędziak.

Opiekunką młodych biologów jest Iwona Kicińska, a z chemikami pracowały: Iwona Zych-Wężyk i Marta Dynowska. Dyplomy laureatom i wyróżnionym wręczyła w czwartek dyrektor I LO w Zamościu Bożena Krupa.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe