Gminy razem wyremontują drogę z Podlesiny do Rabinówki

  • 30.01.2020, 13:59
  • ak
Gminy razem wyremontują drogę z Podlesiny do Rabinówki Fot. UG Tomaszów Lubelski
W grupie siła. Z tego założenia wyszli szefowie trzech samorządów i podpisali porozumienie o współpracy przy remoncie drogi biegnącej z Podkarpacia do naszego województwa.

Umowę o współdziałaniu zawarli we wtorek (28 stycznia) Marzena Czubaj-Gancarz, wójt gminy Tomaszów Lubelski, Zbigniew Naklicki, wójt Suśca oraz burmistrz Narola Grzegorz Dominik. Zamierzają wspólnie zrealizować inwestycję na drodze łączącej województwo podkarpackie z Lubelskim. Chcą wyremontować odcinek biegnący z miejscowości Podlesina do Rabinówki. 

Każdy z samorządów wniesie do zadania wkład własny, razem zamierzają też wystarać się o dofinansowanie ze źródeł zewnętrznych. Liderem projektu jest gmina Tomaszów Lubelski.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kaśka
Kaśka 31.08.2020, 00:39
I gdzie ta droga??????????
Marek
Marek 08.02.2020, 09:07
Nareszcie.ta droga biegnie przez piękne tereny i jej stan jest fatalny, jest to również szlak rowerowy.

Pozostałe