Biłgoraj: Filip Świtała awansował w olimpiadzie

  • 30.01.2020, 10:00
  • ak
Biłgoraj: Filip Świtała awansował w olimpiadzie Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Uczy się dopiero w pierwszej klasie, ale ma na tyle dużą wiedzę, że już spróbował swoich sił w XV Olimpiadzie Przedsiębiorczości. I odniósł sukces.

Mowa o pierwszoklasiście z Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. Filip Świtała zakwalifikował się do okręgowego etapu olimpiady, której głównym celem jest wzmacnianie postaw oraz zachowań przedsiębiorczych, a także rozwijanie zainteresowań ekonomicznych u młodzieży szkolnej.

Konkurs organizuje wspólnie pięć uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, UE we Wrocławiu, UE w Poznaniu, UE w Krakowie oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Opiekunem Filipa jest Andrzej Szatowski.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe