Zamość: Marcin Sokołowski z I LO ma historię w paluszku

  • 30.01.2020, 08:15
  • ak
Zamość: Marcin Sokołowski z I LO ma historię w paluszku Fot. I LO Zamość
Takiego wyniku jak on nie osiągnął żaden z uczestników XLVI Olimpiady Historycznej. Tylko Marcin Sokołowski, pierwszoklasista z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu osiągnął w etapie okręgowym celujące wyniki z części ustnej i pisemnej.

Zamojski licealista w tym roku szkolnym weźmie udział w dwóch finałach konkursów historycznych. Zakwalifikował się również do centralnego etapu Olimpiady Wiedzy Historycznej w Białegostoku. Do obu młody, zdolny człowiek przygotowuje się pod kierunkiem nauczyciela Michała Pałczyńskiego, dzięki któremu może pielęgnować i kształcić swoje wieloletnie zainteresowania historią. 

CZYTAJ TAKŻE: RANKING PERSPEKTYW 2020. JAK WYPADŁY NASZE LICEA I TECHNIKA?

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 03.12.2020, 22:34
Marynarkę się zapina jak się stoi Michale
Anonim
Anonim 30.01.2020, 13:30
Marcin jest uczniem drugiej klasy liceum

Pozostałe