Zamość: Kasia wyśpiewała nagrodę

  • 01.02.2020, 14:59
  • ak
Zamość: Kasia wyśpiewała nagrodę Fot. MDK Zamość
To sukces młodej zdolnej wokalistki, ale również jej nauczyciela. Kasia Gromek, wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu znalazła się w gronie laureatów konkursu na Podkarpaciu.

XXV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek odbył się w Jarosławiu w drugiej połowie stycznia. Na scenie Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki zaprezentowało się 40 podmiotów wykonawczych, solistów i zespołów. Walczyli o nagrody w kilku kategoriach wiekowych.

Katarzyna Gromek, reprezentująca zamojski MDK zajęła III miejsce w grupie śpiewających uczniów szkół średnich. Jej nauczycielem jest Paweł Kołodziejczyk.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe