Młodzi ludzie wystawili spektakl. Pokazali go więźniom

  • 31.01.2020, 14:30
  • ak
Młodzi ludzie wystawili spektakl. Pokazali go więźniom Fot. kpt. Paweł Palikot/ZK Zamość
Byłem wśród Was – to tytuł spektaklu, który mieli okazję obejrzeć więźniowie osadzeni w oddziale zewnętrznym Zakładu karnego w Zamościu. Z przedstawieniem odwiedzili ich młodzi ludzie z całej Polski.

W czasie zimowych ferii grupa uczniów szkół średnich uczestniczyła w warsztatach teatralnych zorganizowanych w klasztorze sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi w Łabuniach. Przez siedem dni modlili się wspólnie z ks. Tomaszem Źwiernikiem, kapelanem zamojskiego więzienia, ale również przygotowywali przedstawienie, z którym wystąpili przed skazanymi. W podziękowaniu młodzi aktorzy otrzymali od swoich widzów drobne upominki.

CZYTAJ TAKŻE: MOC KLASYKI ZA KRATKAMI. SKRZYPACZKI ZAGRAŁY DLA WIĘŹNIÓW

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe