Hrubieszów: Uroczyste pożegnanie emeryta

  • 31.01.2020, 13:06
  • ak
Hrubieszów: Uroczyste pożegnanie emeryta Fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
O jednego urzędnika w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie mniej. Na emeryturę odszedł Marian Lackowski.

Zasłużony pracownik przez lata związany był Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości hrubieszowskiego starostwa. Z okazji jego odejścia z pracy zorganizowano miłą uroczystość. Starosta Maryla Symczuk serdecznie podziękowała Marianowi Lackowskiemu za rzetelne i sumienne wykonywane powierzanych mu obowiązków.

CZYTAJ TAKŻE: NOWA SKARBNIK W MAGISTRACIE. POPRZEDNIA ZOSTAŁA EMERYTKĄ

Życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i pogody ducha, a także realizacji pasji i zainteresowań składali mu również dotychczasowi współpracownicy.

CZYTAJ TAKŻE: UBYWA URZĘDNIKÓW W TOMASZOWIE, PRZECHODZĄ NA EMERYTURĘ

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
edik
edik 31.01.2020, 15:18
brawo Pani Starosta, oby taki zwyczaj zapanował we wszystkich urzedach, ja przed laty odchodząc na emeryturę z jednego z urzędów, nie starostwa odszedłem tak jakbym odszedł na urlop, po pewnym czasie odchodziła osoba zwiazana z władzą to urzadzono spektakl, żenujace ale prawdziwe

Pozostałe