Hrubieszów: Dyrektor więzienia jest już emerytem (ZDJĘCIA)

  • 30.01.2020, 08:00
  • ak
Hrubieszów: Dyrektor więzienia jest już emerytem (ZDJĘCIA) Fot. ZK Hrubieszów
Poniedziałek, 27 stycznia był dniem, gdy płk. Janusz Krotkiewicz pożegnał się z pracą w służbie więziennej. Dyrektor Zakładu Karnego w Hrubieszowie przeszedł na emeryturę.

Z tej okazji w hrubieszowskim więzieniu zorganizowano specjalną uroczystość. Przybyli na nią m.in. ppłk Krzysztof Stefanowski, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie, a także przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, duchowieństwa, sądu, prokuratury, organizacji i instytucji od lat współpracujących z hrubieszowską jednostką. Wszyscy dziękowali płk. Krotkiewiczowi za jego wieloletnią służbę, a on im za współpracę przez lata.

Płk Janusz Krotkiewicz przepracował w więziennictwie 28 lat. Zaczynał we wrześniu 1991 roku jako strażnik działu ochrony, a później pracował w dziale penitencjarnym. Kierownicze stanowiska zajmuje od 1999 roku. Był m.in. zastępcą dyrektora ZK w w Hrubieszowie, a 1 lutego 2013 roku został mianowany na szefa tej jednostki.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Osadzony erka
Osadzony erka 03.02.2020, 06:38
Rudy odchodzi? ? Może wkoncu bd lepiej ?
wolność
wolność 30.01.2020, 08:24
Młody darmozjad i to jest dobrze dla budżetu państwa .

Pozostałe