Brawo dziewczyny! Piłkarki Suchowiczteam na podium

  • 29.01.2020, 09:09
  • ak
Brawo dziewczyny! Piłkarki Suchowiczteam na podium
Jeden skład zajął pierwsze miejsce, a drugi stanął na trzecim podium. Piłkarki UKP Suchowiczteam z Wólki Panieńskiej pokazały prawdziwą klasę podczas Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Hali MOSiR, w Chełmie.

To były zawody dla zawodniczek z rocznika 2009 i młodszych. Pierwsza ekipa Suchowiczteam  zdobyła komplet punktów w fazie eliminacyjnej, a w finale pokonała rywalki z Niedźwiadka Chełm znakomitym wynikiem 7:3. Drugi skład Suchowiczteam też dał z siebie wszystko, by w meczu o trzecie miejsce wygrać z Izabellą II Puławy 6:0. Najwięcej, bo aż 14 bramek w zawodach zdobyła Gabriela Bubiłek. 

Złota ekipa Suchowiczteam grała w składzie: Zuzanna Bednarska, Aleksandra Momot, Wiktoria Poździk, Oliwia Bzówka, Alicja Krępińska i Gabriela Bubiłek. Drugi zespół stanowiły: Natalia Radlińska, Ada Kliszcz, Anna Wołoch, Nicole Serafin, Zofia Ważny, Maja Koza oraz Natalia Tymura.

Sztab szkoleniowy to: Wojciech Suchowicz i Marcin Siekierda.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
HOSTYN
HOSTYN 29.01.2020, 15:00
Niech się dzieje Wólka nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba ...

Pozostałe