Świąteczne paczki powędrowały do dzieci w Tomaszowie Lubelskim i Tyszowcach

  • 28.01.2020, 11:00
  • Artykuł sponsorowany
Świąteczne paczki powędrowały do dzieci w Tomaszowie Lubelskim i Tyszowcach
Na początku stycznia w gminach Tomaszów Lubelski oraz Tyszowce ponownie pojawił się Święty Mikołaj, a to za sprawą EDP Renewables, inwestora farm wiatrowych, który początek roku przywitał w gronie ich mieszkańców, obdarowując najmłodszych słodkimi niespodziankami. Świąteczne prezenty w ciągu dwóch dni trafiły do kilkuset dzieci.

W Tyszowcach z okazji do spotkania Świętego Mikołaja można było skorzystać 6 stycznia, podczas Orszaku Trzech Króli. Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz więcej mieszkańców Tyszowiec i okolic, a w tym roku wzięła w nim udział rekordowa liczba około 700 osób.

Po przyprowadzeniu orszaku do kościoła parafialnego, mszy świętej, jasełkach przedstawionych przez dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tyszowcach, kościół parafialny odwiedził św. Mikołaj. Razem z Andrzejem Podgórskim, burmistrzem Tyszowiec oraz ks. Piotrem Kaweckim, wręczyli dzieciom ponad 300 paczek.

Dzień później Święty Mikołaj odwiedził gminę Tomaszów Lubelski, gdzie w jego rolę wcielili się Marzena Czubaj-Gancarz, wójt gminy oraz przedstawiciel inwestora. Razem wręczyli paczki świąteczne przedszkolakom oraz uczniom ze szkół podstawowych w Majdanie Górnym, Łaszczówce i Przeorsku.

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rejm
Rejm 28.01.2020, 14:25
Paczka w zamian za zdrowie
W cieniu wiatrakaPozostałe